Thermal Trend HTO-EX2 596 x 1126 elektrický topný žebřík, 600W HTO-EX2 596/1126-600W antracit

Kód: HTO-EX2 596/1126-600W A/LEV HTO-EX2 596/1126-600W A/PRA Zvolte variantu
9 405 Kč 7 773 Kč bez DPH
Na objednání: Dodání do cca 3 - 4 týdnů Na objednání: Dodání do cca 3 - 4 týdnů Zvolte variantu
PROVEDENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Otopné těleso / radiátor / topný žebřík: Thermal Trend HTO-EX2 596 x 1126 elektrický topný žebřík rovný, 600W HTO-EX2 596/1126 od značky Thermal Trend. Šířka: 596 mm. Výška: 1126 mm. Výkon: 600 W. Barva: Antracit. Materiál: Ocel. Možnost vytápění: Elektrické vytápění . Doporučené umístění: Chodba, koupelna nebo WC. Rozměry (šxv): 596 x 1126 mm. Tvar: Rovný.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Ověřený obchod
Ověřený obchod

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

Přes 4.000+ topných žebříků
Přes 4.000+ topných žebříků

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Zákaznická podpora od PO-NE
Zákaznická podpora od PO-NE

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.

Detailní popis produktu

Radiátor Thermal Trend typ HTO je speciálně vyvinut pro možnost zavěšování ručníků a dalších textilií. Pokročilá výroba dovoluje uživatelům použití přetlaku 1 MPa při jeho běžném provozu. Nechte se unášet elegantním provedením typu HTO, vyrobeného za technologického postupu kataforézy, která umožňuje skvělé pokrytí a přilnutí barvy po celém povrchu.

Elektrické trubkové radiátory mají ocelovou konstrukci, doplněnou elektrickým topným tělesem a jsou za přesně stanovených podmínek plněny nemrznoucí směsí s bodem tuhnutí -5 °C. Kapalinu ohřívá topné těleso o příkonu, odpovídajícímu danému typu radiátoru. Proti přehřátí je těleso vybaveno omezovačem teploty, nastaveném na 85 °C kapaliny v tělese.

Radiátory jsou dodávány ve dvou základních barvách – BÍLÁ a ANTRACIT. Na vyžádání jsou dodávány v jakékoliv barvě ze vzorkovnice barev RAL.

Radiátory jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit v zónách dle typu termostatu – viz. obrázek – dle normy ČSN 33 200-7-701. Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok, při vysoké energetické účinnosti.

VÝHODY ELEKTRICKÝCH RADIÁTORŮ

 • Nízké náklady na pořízení a instalaci
  Jednoduché zapojení do elektrické sítě při šetření prostoru, který potřebují jiné druhy vytápění.
 • Tepelný komfort a zdraví
  Rychlá regulace teploty přesně podle potřeby uživatelů i automatická regulace v rámci moderní domácnosti SmartHome. Větší podíl sálavého tepla, příjemně ohřívající lidské tělo. Menší proudění vzduchu snižuje víření prachu v místnosti.
 • Estetický vzhled
  Nabízí velkou škálu modelů tak, aby i topná soustava odpovídala vašim požadavkům na celkový vzhled domácnosti.
 • Ekonomický provoz
  Při současném trendu malých tepelných ztrát budov se spotřeba energie snižuje. Domy s elektrickým vytápěním mohou využít výhodnou dvoutarifovou sazbu, která snižuje náklady na odebíranou elektřinu. Regulací teploty můžete navíc dosáhnout úspory elektrické energie až o 40 %.

POUŽITÍ RADIÁTORŮ

pouziti-radiatoru

Radiátory jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit v zónách dle typu termostatu - viz. obrázek - dle normy ČSN 33 200-7-701. Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok, při vysoké energetické účinnosti.

Topná tyč s termostatem EX2

KTX 2 je moderní funkční ohřívač, který je vybaven 5-ti stupňovou regulací teploty topného média v rozsahu 30÷60°C. Díky 2hodinovému časovači nemusíme pamatovat na jeho vypnutí, což se hodí při sušení prádla. Za pozornost stojí také funkce ANTIFREEZE, která chrání topné médium v ​​radiátoru před zamrznutím.
FUNKČNOST
Ohřívač nabízí pět nastavení teploty radiátoru v rozsahu od 30 °C do 60 °C. Elektronický senzor v ohřívači umožňuje přesnou údržbu. Zařízení zobrazuje aktuálně nastavenou úroveň teploty. Ohřívač je navržen v systému Terma-Split, který umožňuje odpojit topné těleso a regulátor.
ČASOVAČ
Funkce 2h Timer udrží zařízení v aktuálním stavu po dobu dvou hodin a poté změní jeho stav na opačný. Použití této funkce se zapnutým ohřívačem znamená topit další dvě hodiny a poté jej vypnout. Pokud funkci aktivujete s vypnutým topením, zapne se po dvou hodinách.
INTELIGENTNÍ STAVEBNÍ SYSTÉMY
V případě výpadku proudu si topidlo pamatuje nastavení (nastavení nastavení), umožňuje spolupráci s externími časovači a systémy inteligentních budov.
BEZPEČNOST
Ohřívač je vybaven ochranou proti zamrznutí (ANTIFREEZE). Má dvojitou ochranu proti nadměrnému zvýšení teploty ohřívače. Také signalizuje alarmové stavy.

KTX2

 
 

Regulace topných panelů termostaty

E - Bez termostatu. Všechny elektrické radiátory jsou vybaveny nerezovým otopným tělesem typu 1373/xx o příkonu 300 -1350 W zvoleným v závislosti na velikosti radiátoru. Má krytí IP65 a instalovat ho můžeme ve všech zónách 1, 2 a 3. Použijte objednací kód E, například KH - E 450/970 300 W.

vysvetlivka-radiatoru

Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické topné žebříky
? Cenový rozptyl: 7000-10000 Kč
? Barva: Antracit
? Doporučená topná tyč o výkonu: 600 W
? Materiál: Ocel
? Místo určení: WC, Chodba, Koupelna
? Produkt: Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík
? Rozměry: 596 x 1126 mm
? Série: HTO-EX2
? Šířka přesně: 596 mm
? Tvar: Rovný
? Výbava: S topnou tyčí s termostatem
? Výkon: 600-700
Výkon přesně: 600 W
Šířka: 50-60 cm
? Výška: 110-120 cm
? Výška přesně: 1126 mm
? Značka: Thermal Trend

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Thermal Trend je přední český výrobce topných těles, koupelnových radiátorů, elektrických topných žebříků, který působí na trhu již od roku 1991. Sídlí ve Starovičkách u Hustopečí na krásném místě v sousedství Pálavských vrchů a vodní nádrže Nové Mlýny. Výrobní haly zabírají přibližně 7.500 m2 plochy. Thermal Trend vyrobil již více než 4 milióny radiátorů s průměrnou roční produkcí 230 tisíc radiátorů. V současné době zaměstnává asi 80 pracovníků, kteří všichni mají dlouhodobé zkušenosti ve výrobě a společně se starají o inovace a zlepšování každodenních procesů. Špičkoví zaměstnanci jsou zárukou nejvyšší kvality výrobků, které jsou vyváženy do 22 zemí převážně v Evropě.