Isan Akros s háčky koupelnový radiátor 1800x350 mm SP, 814 W, DAKR18000350
Kód: DAKH18000350SM01 14825/SNE2 14825/SLO 14825/SLO2 14825/PIS 14825/MED 14825/MOS 14825/STR 14825/ANT 14825/CER 14825/SAM 14825/BEZ 14825/AKV 14825/CER2 14825/ANT2 14825/ANT3 14825/ZLA 14825/SAF 14825/LAV 14825/SKO 14825/RUZ 14825/SED 14825/BOR 14825/MEN 14825/MOD 14825/ZEL 14825/BEZ2 14825/JAS 14825/JED 14825/SED2 14825/CER3 14825/SED3 14825/SVE 14825/BEZ3 14825/TEM 14825/KAV 14825/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Robustní vertikální trubky vytváří z tělesa Akros nepřehlédnutelný designový prvek vhodný do každého interiéru, především do vstupních hal či jídelen. Vyniká obzvláště v metalických barvách. Součástí tělesa jsou i háčky.
Těleso je vhodné pro zapojení do nízkoteplotního systému pouze s SB připojením!
Materiál ocelové trubky ø 28 mm ocelové trubky ø 50 mm Připojovací závity 2xG1/2" Zkušební přetlak 0,65 MPa Max. provozní přetlak 0,5 MPa Max. provozní teplota 95 °C Počet trubek 6, 8, 10. Výkon 814 W.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.




Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 30-40 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 800-900 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Akros, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 800 W |
| ? Hloubka: | 78 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 350 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 350 mm |
| ? Váha: | 21 kg |
| Výkon přesně: | 814 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































