Isan Akros s háčky koupelnový radiátor 1500x590 mm SP, 1142 W, DAKR18000590
Kód: DAKH15000590SM01 60873/SN2 60873/SLO 60873/SLO2 60873/P 60873/M 60873/MOS 60873/ST 60873/ANT 60873/ERN 60873/AMP 60873/BEZ 60873/AKV 60873/ERN2 60873/ANT2 60873/ANT3 60873/ZLA 60873/SAF 60873/L 60873/SKO 60873/RUZ 60873/SED 60873/BOR 60873/MEN 60873/MOD 60873/ZEL 60873/BEZ2 60873/JAS 60873/JED 60873/SED2 60873/CER 60873/SED3 60873/SVE 60873/BEZ3 60873/TEM 60873/KAV 60873/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Robustní vertikální trubky vytváří z tělesa Akros nepřehlédnutelný designový prvek vhodný do každého interiéru, především do vstupních hal či jídelen. Vyniká obzvláště v metalických barvách. Součástí tělesa jsou i háčky.
Těleso je vhodné pro zapojení do nízkoteplotního systému pouze s SB připojením!
Materiál ocelové trubky ø 28 mm ocelové trubky ø 50 mm Připojovací závity 2xG1/2" Zkušební přetlak 0,65 MPa Max. provozní přetlak 0,5 MPa Max. provozní teplota 95 °C Počet trubek 6, 8, 10. Výkon 1357 W.





Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1100-1200 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Akros, Melody, Vše |
| ? Hloubka: | 78 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 590 x 1500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 590 mm |
| Výkon přesně: | 1142 W |
| ? Výška přesně: | 1500 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































