Isan Antika Cube radiátor do koupelny 1800x295 mm SP, 1018 W, DANC18000295
Kód: DANC18000295SM01 14834/SNE2 14834/SLO 14834/SLO2 14834/PIS 14834/MED 14834/MOS 14834/STR 14834/ANT 14834/CER 14834/SAM 14834/BEZ 14834/AKV 14834/CER2 14834/ANT2 14834/ANT3 14834/ZLA 14834/SAF 14834/LAV 14834/SKO 14834/RUZ 14834/SED 14834/BOR 14834/MEN 14834/MOD 14834/ZEL 14834/BEZ2 14834/JAS 14834/JED 14834/SED2 14834/CER3 14834/SED3 14834/SVE 14834/BEZ3 14834/TEM 14834/KAV 14834/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní vertikální radiátor Antika Cube je možné použít nejen v koupelně. Radiátor je současně plně funkčním architektonickým prvkem s decentní a nenápadnou konstrukcí pro připojení do kteréhokoliv interiéru.
Designový radiátor Antika Cube je možné opatřit chromovým madlem.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 20-30 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1000-1100 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Antika cube, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 104 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 295 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 295 mm |
| ? Váha: | 35,7 kg |
| Výkon přesně: | 1018 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































