Isan Antika Double radiátor do koupelny HORIZ. 576x100 mm0 mm, 1523 W, DAND05761000
Kód: DANH05761000SK01 14843/SNE2 14843/SLO 14843/SLO2 14843/PIS 14843/MED 14843/MOS 14843/STR 14843/ANT 14843/CER 14843/SAM 14843/BEZ 14843/AKV 14843/CER2 14843/ANT2 14843/ANT3 14843/ZLA 14843/SAF 14843/LAV 14843/SKO 14843/RUZ 14843/SED 14843/BOR 14843/MEN 14843/MOD 14843/ZEL 14843/BEZ2 14843/JAS 14843/JED 14843/SED2 14843/CER3 14843/SED3 14843/SVE 14843/BEZ3 14843/TEM 14843/KAV 14843/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elegantní vertikální radiátor Antika Double je možné použít nejen v koupelně. Radiátor je současně plně funkčním architektonickým prvkem s decentní a nenápadnou konstrukcí pro připojení do kteréhokoliv interiéru.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.



Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 15000-20000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 90-100 cm, 100-110 cm |
| ? Výška: | 50-60 cm |
| ? Výkon: | 1500-1600 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Antika cube, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 128 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 1000 x 576 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 1000 mm |
| ? Váha: | 43 kg |
| Výkon přesně: | 1523 W |
| ? Výška přesně: | 576 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































