Isan Avondo topný žebřík 1775x500 mm, 938 W, DLNN17750500
Kód: DLNN17750500SB01 15917/SNE2 15917/SLO 15917/SLO2 15917/PIS 15917/MED 15917/MOS 15917/STR 15917/ANT 15917/CER 15917/SAM 15917/BEZ 15917/AKV 15917/CER2 15917/ANT2 15917/ANT3 15917/ZLA 15917/SAF 15917/LAV 15917/SKO 15917/RUZ 15917/SED 15917/BOR 15917/MEN 15917/MOD 15917/ZEL 15917/BEZ2 15917/JAS 15917/JED 15917/SED2 15917/CER3 15917/SED3 15917/SVE 15917/BEZ3 15917/TEM 15917/KAV 15917/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Klasický koupelnový žebřík Avondo, který má dle rozměru jednu až tři trubky vystupující do popředí, díky kterým je možné praktické zavěšení ručníků či jiných textilií. Tím se koupelnový radiátor Avondo stává nepostradatelným funkčním doplňkem každé koupelny.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Materiál ocelové trubky ø 26 mm
ocelové profi ly D35 × 41 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110 °C
Počet trubek 18+1, 28+2, 41+3





ŽEBŘÍK JE MOŽNÉ SI OBJEDNAT V JINÉ NEŽ BÍLÉ BARVĚ ZA PŘÍPLATEK 25%
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 3000-5000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 900-1000 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Avondo, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 900 W |
| ? Hloubka: | 91 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 500 x 1775 mm |
| ? Rozteč připojení: | 459 mm |
| ? Šířka přesně: | 500 mm |
| ? Váha: | 19,2 kg |
| Výkon přesně: | 938 W |
| ? Výška přesně: | 1775 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































































