Isan Antika Light radiátor do koupelny 1800x606 mm SP, 1643 W, DANL18000606
Kód: DANL18000606SM01 14867/SNE2 14867/SLO 14867/SLO2 14867/PIS 14867/MED 14867/MOS 14867/STR 14867/ANT 14867/CER 14867/SAM 14867/BEZ 14867/AKV 14867/CER2 14867/ANT2 14867/ANT3 14867/ZLA 14867/SAF 14867/LAV 14867/SKO 14867/RUZ 14867/SED 14867/BOR 14867/MEN 14867/MOD 14867/ZEL 14867/BEZ2 14867/JAS 14867/JED 14867/SED2 14867/CER3 14867/SED3 14867/SVE 14867/BEZ3 14867/TEM 14867/KAV 14867/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní vertikální radiátor Antika Light je možné použít nejen v koupelně. Radiátor je současně plně funkčním architektonickým prvkem s decentní a nenápadnou konstrukcí pro připojení do kteréhokoliv interiéru.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.



Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1600-1700 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Antika cube, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 79 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Váha: | 40,5 kg |
| Výkon přesně: | 1643 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































