Isan Octava žebřík do koupelny 1800x462 mm, 1112 W, SP, DOCT18000462
Kód: 16046/SNE 16046/SNE2 16046/SLO 16046/SLO2 16046/PIS 16046/MED 16046/MOS 16046/STR 16046/ANT 16046/CER 16046/SAM 16046/BEZ 16046/AKV 16046/CER2 16046/ANT2 16046/ANT3 16046/ZLA 16046/SAF 16046/LAV 16046/SKO 16046/RUZ 16046/SED 16046/BOR 16046/MEN 16046/MOD 16046/ZEL 16046/BEZ2 16046/JAS 16046/JED 16046/SED2 16046/CER3 16046/SED3 16046/SVE 16046/BEZ3 16046/TEM 16046/KAV 16046/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Modely Octava a dvojitá varianta Octava Double se řadí mezi nejvýkonnější trubkové radiátory od výrobce radiátorů ISAN. Ocelové profily 30 x 30 mm pojmou až 34 l vody, která odevzdá 2030 W při teplotním spádu 75/65/20 °C.
Designový radiátor ze svislých profilů je vhodné do všech moderních obytných i kancelářských prostor. Ladit se samozřejmě dá barevně a to hladkými, strukturovanými i metalickými barvami.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.







Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 1100-1200 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Octava |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 58 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 462 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 462 mm |
| ? Váha: | 26 kg |
| Výkon přesně: | 1112 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Instalace: | Vertikálně |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
| Teplotní spád: | Δt 50 K, 75/65/20 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































