Isan Avondo topný žebřík 1775x600 mm, 1100 W, DLNN17750600
Kód: DLNN17750600SB01 15923/SNE2 15923/SLO 15923/SLO2 15923/PIS 15923/MED 15923/MOS 15923/STR 15923/ANT 15923/CER 15923/SAM 15923/BEZ 15923/AKV 15923/CER2 15923/ANT2 15923/ANT3 15923/ZLA 15923/SAF 15923/LAV 15923/SKO 15923/RUZ 15923/SED 15923/BOR 15923/MEN 15923/MOD 15923/ZEL 15923/BEZ2 15923/JAS 15923/JED 15923/SED2 15923/CER3 15923/SED3 15923/SVE 15923/BEZ3 15923/TEM 15923/KAV 15923/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Klasický koupelnový žebřík Avondo, který má dle rozměru jednu až tři trubky vystupující do popředí, díky kterým je možné praktické zavěšení ručníků či jiných textilií. Tím se koupelnový radiátor Avondo stává nepostradatelným funkčním doplňkem každé koupelny.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Materiál ocelové trubky ø 26 mm
ocelové profi ly D35 × 41 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110 °C
Počet trubek 18+1, 28+2, 41+3





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 1000-1100 W, 1100-1200 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Avondo, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 1000 W |
| ? Hloubka: | 91 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1775 mm |
| ? Rozteč připojení: | 559 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Váha: | 22,6 kg |
| Výkon přesně: | 1100 W |
| ? Výška přesně: | 1775 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































