Isan Collom Light topný žebřík 1800x442 mm, 883 W, SP, DCLL18000442
Kód: DCLL18000442SM01 14960/SNE2 14960/SLO 14960/SLO2 14960/PIS 14960/MED 14960/MOS 14960/STR 14960/ANT 14960/CER 14960/SAM 14960/BEZ 14960/AKV 14960/CER2 14960/ANT2 14960/ANT3 14960/ZLA 14960/SAF 14960/LAV 14960/SKO 14960/RUZ 14960/SED 14960/BOR 14960/MEN 14960/MOD 14960/ZEL 14960/BEZ2 14960/JAS 14960/JED 14960/SED2 14960/CER3 14960/SED3 14960/SVE 14960/BEZ3 14960/TEM 14960/KAV 14960/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Komfort je snadný. Elegantní vertikální tělesa, která je možno použít nejen v koupelně či jako plně funkční architektonický prvek s decentní a nenápadnou konstrukcí připojení do kteréhokoliv interiéru.

Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 800-900 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Collom, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 800 W |
| ? Hloubka: | 38 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 442 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 442 mm |
| ? Váha: | 19,5 kg |
| Výkon přesně: | 883 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































