Isan Collom Mirror radiátor do koupelny 1800x602 mm, 840 W, SP, DCMM18000602
Kód: DCMM18000602SM01 14984/SNE2 14984/SLO 14984/SLO2 14984/PIS 14984/MED 14984/MOS 14984/STR 14984/ANT 14984/CER 14984/SAM 14984/BEZ 14984/AKV 14984/CER2 14984/ANT2 14984/ANT3 14984/ZLA 14984/SAF 14984/LAV 14984/SKO 14984/RUZ 14984/SED 14984/BOR 14984/MEN 14984/MOD 14984/ZEL 14984/BEZ2 14984/JAS 14984/JED 14984/SED2 14984/CER3 14984/SED3 14984/SVE 14984/BEZ3 14984/TEM 14984/KAV 14984/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Komfort je snadný. Elegantní vertikální tělesa, která je možno použít nejen v koupelně či jako plně funkční architektonický prvek s decentní a nenápadnou konstrukcí připojení do kteréhokoliv interiéru.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.





Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 800-900 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Collom, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 700 W |
| ? Hloubka: | 38 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 602 x 1800 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 602 mm |
| ? Váha: | 24,9 kg |
| Výkon přesně: | 840 W |
| ? Výška přesně: | 1800 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































