Isan Flexi koupelnový radiátor 955x600 mm, 412W, DFLE9550600
Kód: DFLE09550600SK01 15044/SNE2 15044/SLO 15044/SLO2 15044/PIS 15044/MED 15044/MOS 15044/STR 15044/ANT 15044/CER 15044/SAM 15044/BEZ 15044/AKV 15044/CER2 15044/ANT2 15044/ANT3 15044/ZLA 15044/SAF 15044/LAV 15044/SKO 15044/RUZ 15044/SED 15044/BOR 15044/MEN 15044/MOD 15044/ZEL 15044/BEZ2 15044/JAS 15044/JED 15044/SED2 15044/CER3 15044/SED3 15044/SVE 15044/BEZ3 15044/TEM 15044/KAV 15044/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Klasický koupelnový žebřík s nezanedbatelnou nadhodnotou, výklopnými policemi na sušení, to je Flexi. Ve chvíli, kdy nepotřebujete využívat funkce sušení na sklopené polici, šetří prostor a slouží podobně jako běžný nástěnný radiátor.
Až plně vyhřívané výklopné police otevírají nové možnosti pro provoz v koupelnách, sušárnách, šatnách i technických prostorech. Uplatnění jistě naleznou také v kuchyních a vstupních prostorech. Praktický topný prvek pro každou domácnost.
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.



Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 110-120 cm |
| ? Výkon: | 400-500 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Flexi, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 400 W |
| ? Hloubka: | 30 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Kuchyň, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 955 mm |
| ? Rozteč připojení: | 570 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| Výkon přesně: | 412 W |
| ? Výška přesně: | 955 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































