Isan Swing žebřík do koupelny 1210x600 mm, 620 W, středové připojení,DSWR12100600SK
Kód: 103419/SN 103419/SN2 103419/SLO 103419/SLO2 103419/P 103419/M 103419/MOS 103419/ST 103419/ANT 103419/ERN 103419/AMP 103419/BEZ 103419/AKV 103419/ERN2 103419/ANT2 103419/ANT3 103419/ZLA 103419/SAF 103419/L 103419/SKO 103419/R 103419/ED 103419/BOR 103419/MEN 103419/MOD 103419/ZEL 103419/B 103419/JAS 103419/JED 103419/ED2 103419/ERN3 103419/ED3 103419/SV 103419/B2 103419/TEM 103419/K 103419/B3 Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Swing je stylový radiátor z hladkých ocelových profilů. Zástupce topných těles z řady Melody lze využít jako koupelnový žebřík nebo jím doplnit Váš interiér. Profily lze lakovat barvami z palety RAL na hladkou, metalickou nebo strukturovanou barvu.
Díky designu a barvě doplní radiátor styl a pohodlí bytu nebo obchodních prostor. Radiátor Swing je vhodný pro připojení k centrální topné soustavě s nucenou cirkulací. Instalace na zeď do koupelny nebo kteréhokoliv pokoje.
Vybrat také můžete z pravého nebo levého provedení.
Boční sběrnice tělesa zahaluje designový kryt, do kterého jsou ukotveny hranaté ocelové profily. Radiátor je možné při výrobě přizpůsobit na pravé či levé směřování prstů. Kryt profilů lze lakovat v jiné barvě nebo potisknout vlastním motivem.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
- Kombinované vytápění - možnost zapojení do centrální soustavy i elektrické vytápění
- Elektrický radiátor




Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 120-130 cm |
| ? Výkon: | 600-700 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Vše, Swing |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 600 W |
| ? Hloubka: | 57 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 1210 mm |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na boku radiátoru (nesymetrické) |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 500 mm |
| ? Tvar: | Tvar E |
| ? Váha: | 13,8 kg |
| Výkon přesně: | 620 W |
| ? Výška přesně: | 1210 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































