Isan Ikaria Double koupelnový žebřík 732x600 mm, 591 W, DIKD07320600
Kód: DIKD07320600SK01 15665/SNE2 15665/SLO 15665/SLO2 15665/PIS 15665/MED 15665/MOS 15665/STR 15665/ANT 15665/CER 15665/SAM 15665/BEZ 15665/AKV 15665/CER2 15665/ANT2 15665/ANT3 15665/ZLA 15665/SAF 15665/LAV 15665/SKO 15665/RUZ 15665/SED 15665/BOR 15665/MEN 15665/MOD 15665/ZEL 15665/BEZ2 15665/JAS 15665/JED 15665/SED2 15665/CER3 15665/SED3 15665/SVE 15665/BEZ3 15665/TEM 15665/KAV 15665/BIL Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dvounásobně výkonný koupelnový radiátor Ikaria Double má obdobně variant jako Ikaria. Rozměry vertikálního tělesa od 732 do 1772 mm vyhřejí koupelny všech velikostí. Její přizpůsobení na míru je široké. Hledáte- li radiátor se skvělým poměrem kvality a ceny, tak je Ikaria Double pravou volbou.
- Radiátor pro zapojení do centrální otopné soustavy
- Kombinované vytápění - možnost zapojení do centrální soustavy i elektrické vytápění
- Elektrický radiátor

Materiál ocelové trubky Ø 28 mm
ocelové trubky Ø 22 mm
Připojovací závity 4×G1/2"
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Max. provozní přetlak 1,0 MPa
Max. provozní teplota 110 °C
Počet trubek Ikaria, Ikaria Radius 14, 24, 36
Počet trubek Ikaria Double 28, 48, 72
Výkon 389 W





Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 70-80 cm |
| ? Výkon: | 500-600 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Ikaria, Melody, Vše |
| ? Doporučená topná tyč o výkonu: | 300 W |
| ? Hloubka: | 68 mm |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Chodba, Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 600 x 732 mm |
| ? Rozteč připojení: | 564 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| ? Váha: | 12,4 kg |
| Výkon přesně: | 591 W |
| ? Výška přesně: | 732 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Isan je tradiční tuzemský výrobce topných těles s více než 60letou historií. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy a progresivní design zaručují vysoké technické i estetické parametry produktů, díky nimž si Isan získal příznivce na českém i zahraničním trhu — 90 % produkce míří na export, převážně do zemí Evropské unie.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Elektrické žebříky -
Designové radiátory -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie Isan





































