Isan Rytmo 1775x600, kombinovaný topný žebřík, středové připojení, 778 W, DRTM17750600SM
Kód: 103523/SN 103523/SN2 103523/SLO 103523/SLO2 103523/P 103523/M 103523/MOS 103523/ST 103523/ANT 103523/ERN 103523/AMP 103523/BEZ 103523/AKV 103523/ERN2 103523/ANT2 103523/ANT3 103523/ZLA 103523/SAF 103523/L 103523/SKO 103523/R 103523/ED 103523/BOR 103523/MEN 103523/MOD 103523/ZEL 103523/B 103523/JAS 103523/JED 103523/ED2 103523/ERN3 103523/ED3 103523/SV 103523/B2 103523/TEM 103523/K 103523/B3 Zvolte variantu
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Koupelnový radiátor Rytmo otevírá třetí prostorovou osu pro sušení. Horká voda prohřívá celé těleso včetně praktických sklopných polic s magnetickou fixací. Radiátor pracuje, jak při napojení na centrální otopnou soustavu, tak při osazení elektrickou topnou patronou. Na přání může být vybaven háčky a kryty připojovacích armatur. Výkonný pomocník do domácnosti je dodáván ve čtyřech základních rozměrech a celé škále barev dle vzorníku ISAN.



Pro výšku tělesa Rytmo:
775 mm, 1215 mm a 1575 mm -> 1 sklopná police
1775 mm -> 2 sklopné police
Příslušenství zobrazené na fotografii produktu není součástí dodávky radiátoru.
Výběr barevných provedení koupelnových radiátorů Isan
Kliknutím na barvu si zvětšíte náhledový obrázek, pro lepší představu o výsledné barvě.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 10000-15000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm |
| ? Výkon: | 700-800 W |
| ? Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| ? Série: | Melody, Rytmo |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna, Obývací pokoj |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Topné těleso, Topný žebřík |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm, 559 mm |
| ? Styl: | Designový, Moderní |
| ? Šířka přesně: | 600 mm |
| Výkon přesně: | 778 W |
| ? Výška přesně: | 1775 mm |
| ? Typ připojení: | Středové připojení |
| Připojení: | Středové připojení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka koupelnových radiátorů a topných žebříků Isan reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice.
Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu. 90 % produkce je exportováno zejména do zemí Evropské unie.





































