Sapho COLONNA otopné těleso 298x1800mm, břidlice s texturou IR144
Kód: IR144
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Lamelový radiátor COLONNA je určen nejen do koupelen, ale i jiných místností nebo jako topná stěna či architektonický prvek. Doporučujeme v kombinaci s praktickým držákem ručníků z leštěné nerez oceli. Pouze se středovým připojením s roztečí 50 mm. Barevné varianty otopných těles této řady nejenže vyhřejí koupelnu, ale ovlivní i její atmosféru. Jsou estetické a v kombinaci s držákem ručníků také praktické.
- Připojovací ventily nejsou součástí balení
- K radiátorům nelze použít elektrickou topnou tyč
- Na radiátor lze umístit 1 až 2 držáky ručníků (nejsou součástí radiátoru)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 298x1800 mm |
| Šířka | 298 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 614 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831133 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Ústřední vytápění
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované topné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| EAN: | 8590913831133 |
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 20-30 cm |
| ? Výška: | 170-180 cm, 180-190 cm |
| ? Výkon: | 600-700 W |
| ? Barva: | Černá |
| ? Série: | Colonna |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozteč připojení: | 50 mm |
| ? Typ středového připojení: | Na středu radiátoru (symetrické) |
| ? Tvar: | Tvar I |
| ? Výbava: | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Rozměr: | 298x1800 mm |
| Balení: | 1 |
| Teplotní spád: | 75/65/20 °C |
| Objem: | 4.1 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Max. provozní tlak: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho



