Sapho DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem 122x1700mm, 45 W, chrom ER730
Kód: ER730
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Otopné těleso DUOPASSO lze zapojit přímo do elektrické zásuvky díky kroucenému kabelu zakončenému vidlicí nebo s použitím doporučeného adaptéru můžete kabel skrýt a napojit ho přímo do svorkovnice schované ve stěně pro čistý vzhled koupelny. Sušák je určen k nahřívání a sušení ručníků, které oceníte především v zimním období.
- Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí
- Délka krouceného kabelu po roztažení: 150 cm
- Provozní napětí: 230 V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DUOPASSO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x1700 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 45.00 W |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost / ks | 4.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964244 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 8590913964244 |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Sapho |
| ? Šířka: | 10-20 cm |
| ? Výška: | 160-170 cm, 170-180 cm |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Série: | DUOPASSO |
| ? Materiál: | Nerez |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Tvar: | Tvar I |
| ? Výbava: | Časovač |
| Rozměr: | 122x1700 mm |
| Balení: | 1 |
| Příkon: | 45 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Typ baterie: | Elektrická |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho s.r.o. je dynamická velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost ve 100% českém vlastnictví, která působí v oboru vybavení koupelen již od roku 1991. Disponuje vlastními výrobními a skladovými areály o ploše více než 1 500 m², logistickým centrem i fotoateliérem. Sapho nabízí kompletní sortiment sanitárního vybavení včetně koupelnových radiátorů, topných tyčí a připojovacích sad. Nejširší sérií topných žebříků je Sapho Aqualine — plnohodnotná a cenově příznivá volba pro každou koupelnu.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické žebříky -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Teplá dlažba -
Příslušenství
Často hledané kategorie Sapho
