Isan Quadrat Chrom 1255/500, 366 W, koupelnový radiátor, DQUA12550500SK
Kód: DQUA12550500SK80
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Otopné těleso / radiátor / topný žebřík: Isan Quadrat Chrom 1255/500 DQUA12550500SK. O výšce: 1255 mm a šířce 500 mm. Materiál: Ocel. Hranatý tvar tohoto tělesa je velmi líbivý a svým designem je vhodný do každé koupelny.



Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| ? Cena s DPH: | 5000-7000 Kč, 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | Isan |
| ? Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| ? Výška: | 120-130 cm |
| ? Výkon: | 300-400 W |
| ? Barva: | Chrom |
| ? Série: | Vše, Quadrat Chrom |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Koupelnový radiátor, Otopné těleso, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 1255 x 500 mm |
| ? Rozteč připojení: | 460 mm |
| ? Styl: | Designový |
| ? Šířka přesně: | 500 mm |
| ? Tvar: | Designový, Hranatý |
| Výkon přesně: | 366 W |
| ? Výška přesně: | 1255 mm |
| ? Typ připojení: | Boční připojení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka koupelnových radiátorů a topných žebříků Isan reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice.
Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu. 90 % produkce je exportováno zejména do zemí Evropské unie.
