NOVASERVIS kombinovaný topný žebřík oblý bílý 450 x 900 mm 450/900.1
Kód: 450/900.1
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Související produkty
Detailní popis produktu
Průměr trubek 22mm.
Stojny D-profil 30x40mm.
Součástí tělesa je zátka, zátka s odzvzdušněním a 4ks montážních úchytů.
Rozteč vývodů 400 - 700 mm.
Konstrukce otopných těles je navržena k maximální účinností tepla mezi vlastním radiátorem a okolím. Výhodami jsou vysoká účinnost, snadná a rychlá montáž a dostupnost všech typů trvale skladem u výrobce. Barevné provedení bílá.
Topný žebřík lze připojit třemi způsoby:
1. Ústřední vytápění • pokud má být koupelnový radiátor užíván pouze pro teplovodní vytápění bez termostatické hlavice, je nutno dokoupit ruční připojovací sadu Eco
• v případě, že budete chtít regulovat teplotu, je potřeba, aby byl koupelnový radiátor osazen připojovací sadou s termostatickou hlavicí Eco termostatická
2. Kombinované vytápění - pokud se rozhodnete využívat koupelnový radiátor jak pro teplovodní vytápění, tak pro elektrické, je potřeba dokoupit topnou tyč , T-KUS.1 a připojovací sadu ECO
3. Elektrické vytápění - jestliže chcete topný žebřík vytápět pouze elektricky je nutno naplnit radiátor nemrznoucí teplonosnou kapalinou např. LIKIDO a vybrat topnou tyč dle doporučené watáže topného žebříku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Cena s DPH: | 1000-2000 Kč |
| ? Značka: | Novaservis |
| ? Šířka: | 40-50 cm |
| ? Výška: | 80-90 cm, 90-100 cm |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Série: | Aqualine, Vše |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| ? Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| ? Rozměry: | 450 x 900 mm |
| ? Rozteč připojení: | 400 mm |
| ? Šířka přesně: | 450 mm |
| ? Tvar: | Oblý |
| ? Výška přesně: | 900 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Novaservis je přední výrobce českých vodovodních baterií, koupelnových doplňků a koupelnových radiátorů — s působností nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Na trhu působí již od roku 1990 a v roce 2011 se stal součástí silné nadnárodní polské skupiny Ferro. Kromě vlastních produktů zastřešuje také kvalitní zahraniční značky jako Ferro, La Torre nebo Nadia Rubinetterie. Z pohledu topných žebříků nabízí Novaservis spolehlivé teplovodní a kombinované modely za příznivé ceny, doplněné topnými tyčemi, připojovacími sadami a příslušenstvím.
Hlavní kategorie
Často hledané kategorie Novaservis





