PMH Venus 675 x 750 mm VE2SS elektrický sušák nerez
Kód: VE2SS
Při nákupu nad 10.000 Kč platíme dopravu my. Více v dopravě a platbě.

Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 4,9* z 5ti.

V nabídce si vyberete z více než 4.000+ topných žebříků a koupelnových radiátorů.

Poradíme s výběrem od PO do NE od 8:00 do 17:00.
Detailní popis produktu
Elektrický sušák Venus VE2SS od firmy PMH oblý. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Ramena sušáku lze otočit o 180°, které umožňují snadné zavěšení ručníků. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku.
Informace k produktu:
Rozměr: 675 x 750 mm
Profil:
Horizontální trubky: O 32,5 mm
Vertikální trubky: O 22 mm
Povrchová úprava: leštěná nerez
Hmotnost: 2,3 kg
Elektrické vytápění: ano
Kombinované vytápění: ne
Výkon: 54 W
Součástí balení je montážní sada na zeď s návodem (v sadě jsou dodávány: konkrétní počet upínacích konzol).
Důležité upozornění: K čistění radiátorů použivejte vlhkou utěrku z mikrovlákna. V žádném případě není vhodné použít abrazivních nebo chemických čistících prostědků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sušáky ručníků |
|---|---|
| EAN: | 8592623008126 |
| ? Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| ? Značka: | P.M.H. |
| ? Šířka: | 60-70 cm |
| ? Výška: | 70-80 cm |
| ? Výkon: | 100-200 |
| ? Barva: | Nerez |
| ? Materiál: | Ocel |
| ? Místo určení: | Koupelna |
| ? Možnost vytápění: | Elektrické vytápění |
| ? Produkt: | Elektrický sušák ručníků |
| ? Rozměry: | 675 x 750 mm |
| ? Šířka přesně: | 675 mm |
| ? Tvar: | Oblý, Rovný |
| ? Výška přesně: | 750 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
P.M.H. Invest & Trade, s.r.o. byla založena v roce 1991 v Českém Krumlově. Od roku 1999 vyrábí koupelnové radiátory, které jsou dnes exportovány do zemí EU i do Kanady. P.M.H. se vyznačuje originálním designem a propracovanou konstrukcí — v portfoliu najdete teplovodní i kombinované topné žebříky, designové radiátory, elektrické sušáky ručníků, topné tyče i kompletní připojovací příslušenství. Výrobky P.M.H. osloví každého, kdo hledá nadčasový design s důrazem na kvalitu zpracování.
Hlavní kategorie
-
Topné žebříky -
Koupelnové radiátory -
Kombinované žebříky -
Designové radiátory -
Elektrické sušáky ručníků -
Topné tyče -
Připojovací sady -
Příslušenství
Často hledané kategorie P.M.H.
